Milí příchozí,

jsme potěšeni Vaším vstupem na tyto stránky a věříme, že se sem budete rádi vracet J Nejprve bychom se měli představit - kdo jsme, co Vám nabízíme, kde nás najdete. Otázek by se jistě našlo více, ale proč Vás okrádat o čas, který můžete věnovat prohlížení např. našeho e-shopu.

Ale přeci jen - společnost J.M.Trade International, spol. s r.o. vznikla 16. února 1994. V roce kdy byl prezidentem Václav Havel, začala vysílat TV Nova, v České Republice se narodilo 106 915 dětí, byl oficiálně otevřen Eurotunel z Francie do Velké Británie ... Byl to tedy rok plný událostí, pro nás navíc plný představ, přání i obav.

Náš podnikatelský plán je založen na dovozu, prodeji a garanci servisu elektrospotřebičů značky Snaigę (původně Perfekt). Časem jsme rozšířili nabídku produktů o značky Bess, Venus, Midea. Nyní nabízíme různé varianty chladniček mrazniček, minibary, prosklené vitríny, pračky, myčky, bojlery, sporáky, elektroniku. Věříme tedy, že nabídku jsme rozšířili natolik, že si u nás vyberete i právě Vy.

Společnost J.M.Trade International, spol. s. r.o. sídlí v Táboře, Kollárova 2288. Náš sklad je umístěn v Dražicích (cca 8 km od Tábora). V případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat na info@mujperfekt.cz. Přejeme Vám příjemný den a věříme, že se stanete naším spokojeným zákazníkem.